Treningsstrikker 8–28 kg Abilica Resistance Bands Set 3 pk. Treningsstrikker 8–28 kg Abilica Resistance Bands Set 3 pk. Treningsstrikker 8–28 kg Abilica Resistance Bands Set 3 pk. Treningsstrikker 8–28 kg Abilica Resistance Bands Set 3 pk. Treningsstrikker 8–28 kg Abilica Resistance Bands Set 3 pk.

Abilica Resistance Bands Set 3 pk.

Treningsstrikker 8–28 kg

Varenr.: 129387
Abilica Resistance Bands Set er en pakke med tre treningsstrikker i kraftig tekstil i høy kvalitet som kan strekkes opp mot 210 %. Strikkene i settet har ulik styrke og er perfekt for utendørs bruk siden de tåler mer enn gummistrikker. Praktisk oppbevaringspose følger med. Disse strikkene i vevet tekstil er lengre og bredere enn vanlige strikker i naturgummi, og gir derfor mulighet for litt andre øvelser. De oppleves også ofte som mer behagelige i bruk enn vanlige mini-bands. Selges i pakke på tre.
359,-
-+
0 på lager. Tilbake om 4 dager.
20+ på fjernlager. Tilbake på vårt lager om 2–3 dager.

Visste du at:

Abilica Resistance Bands Set 3 pk.:
Motstand: Light 8–17 kg / Medium 12–23 kg / Light 16–28 kg
Materiale: 100 % naturgummi

Farge
  • Brun
  • Grå
Beskrivelse

Dette produktet er med i den fine, nye sommerkatalogen vår. Her kan du se alle produktene og bla i katalogen. Bla og bla!

Om Trening

0

Hæ, trening? Noe av det vi selger, fnyser andre av. Slik som utstyr til egentrening. Trening hører liksom ikke hjemme i speideren. Er ikke det rart? For i speideren har vi speiderprogram og speidermerker for tanker, holdninger og det aller meste. Og kanskje minst for fysisk trening. Men skal du på tur er det jo viktig med gode forberedelser, slik at du unngår skader og ulykker? Det gjelder ikke bare utstyr og klær, det gjelder kropp og sjel også. Kom deg ut (eller inn) og hold fart på kroppen! Gjør det du har lyst til og det som virker for deg! Vi dømmer ikke.

Se mer fra kategorien: