Fjellue Bergans Ryten Insulated Cap 24616 Fjellue Bergans Ryten Insulated Cap 24616 Fjellue Bergans Ryten Insulated Cap 24616

Bergans Ryten Insulated Cap 24616

Fjellue

Varenr.: 138653
Bergans Ryten Insulated Cap er din følgesvenn for allsidig beskyttelse i kaldt vær, enten du er på skitur i fjellet eller utforsker byen. Denne tekniske capsen er designet for å takle utfordrende vær og kombinerer funksjonalitet med stil. Den har isolerte, værbeskyttende øreflapper som gir ekstra varme når det trengs, men som enkelt kan gjemmes bort på toppen når de ikke er i bruk. Den myke bremmen er laget for å brettes opp og holdes der med en trykknapp. Superpraktisk når du trenger å bruke hodelykt! Med sitt lette, allsidige design er det bare fantasien som setter grenser for hvor denne capsen kan brukes. Hold deg varm og klar for alt!
599,-
0 på lager. Tilbake om 2 dager.

Visste du at:

Bergans Ryten Insulated Cap:
Vekt: 95 gram
Materiale: 87 % polyamid og 13 % elastan / Isolert med Primaloft Black Rise av 100 % resirkulert polyester

Farge
  • Grå
  • Sort
Beskrivelse
  • Lett, vindtett design.
  • Myk brem for beskyttelse mot sol og vær, kan kneppes på plass for å bruke hodelykt.
  • Beskyttende øreflapper som enkelt kan gjemmes bort på toppen når de ikke er i bruk. 

Bergans of Norway har blitt drevet av dedikerte og lidenskapelige friluftsfolk i over 100 år. Det hele startet med sykkelfabrikanten Ole F. Bergan, en ivrig jeger og friluftsman. Han introduserte og patenterte ryggsekken slik vi kjenner den i dag. En oppfinnelse blant andre Roald Amundsen anerkjente og gjorde bruk av på sine ekspedisjoner. Ingen andre leverandører av turutstyr og teknisk bekledning kan måle seg med deres frilufts- og polarhistorie, eller deres innsats med å dele erfaringene med dagens friluftsfolk. Siden starten i 1908 har Bergans i over ett århundre spilt en avgjørende rolle i norsk friluftsliv.

Se mer fra kategorien: