Skalljakke til dame L Rab Latok Mountain GTX Jacket W 14 DarkM Skalljakke til dame L Rab Latok Mountain GTX Jacket W 14 DarkM

Rab Latok Mountain GTX Jacket W 14 DarkM

Skalljakke til dame L

Varenr.: 142972
Rab Latok Mountain GoreTex Jacket er en teknisk og robust skalljakke med svært god bevegelighet til vinteraktiviteter. Jakken balanserer holdbarhet, lav vekt og beskyttelse på en utmerket måte, og gir deg komforten og selvtilliten til å takle krevende terreng og værforhold. Et solid ytterlag for den som ferdes i krevende forhold, om det er på vei til jobb i sur vind eller opp en frossen foss!
Størrelseprodukt
S
L
6 499,-
-+
0 på lager. Tilbake om 2 dager.
2 på fjernlager. Tilbake på vårt lager om 2–3 dager.

Visste du at:

Rab Latok Mountain GTX Jacket Woman:
Vekt: 397 gram (S)
Materiale: 40D trelags GoreTex Pro av 100 % polyester (98 g/m²). / Fluorkarbonfri DWR.
Vanntett: 28.000 mm
Rygglengde: 73 cm (S)

Farge
Oransje
Beskrivelse
  • Justerbar hette som gir perfekt passform og mobilitet, med eller uten hjelm.
  • RECCO-reflektor hjelper til med søk og redning i en nødssituasjon.
  • Oppbevar GPS-en din i brystlommen, med ytterligere to håndlommer, en sikkerhetslomme og en dyp nettinglomme for hansker.
  • Sikringsvennlig, toveis glidelås foran.
  • Forbøyde ermer gir full bevegelighet.

Om materialtykkelse målt i Denier

Denier (D) er et tall som forklarer garnets tykkelse når materialet blir vevet. Jo høyere tall, jo tykkere er tråden. Tynne materialer er myke og lette men må brukes varsomt siden de ikke tåler all verden. Tykkere materialer tåler og veier mer.

  • Opptil 30 D er et supertynt materiale. 
  • Mellom 30 D og 70 D er et robust materiale.
  • Over 70 D er ekstra kraftig materiale.
DAME OVERDEL 2XS (34) XS (36) S (38) M (40) L (42) XL (44) 2XL (46)
UK 6 8 10 12 14 16 18
Bryst 79 84 89 94 99 104 109
Midje 65 69 72 76 81 86 91
Hofte 85 89 94 99 104 109 114
Armer fra ryggsøyle til håndledd 66 70 70 72 74 76 76

Alle kroppsmål i centimeter.

Det er få ting som er så allsidig som en god bukse. Fjällräven Keb er den eneste arbeidsbuksa jeg har. Så da er det også den jeg bruker.

Kjære arbeidsbuksa

Det er få ting som er så allsidig som en god bukse. Fjällräven Keb er den eneste arbeidsbuksa jeg har. Så da er det også den jeg bruker.
Hva skal du tenke på når du velger jakke og bukse? Se de ulike alternativene og deres fordeler og ulemper.

Ytterlag: Dette må du vite om jakker og bukser

Hva skal du tenke på når du velger jakke og bukse? Se de ulike alternativene og deres fordeler og ulemper.
Det er mye fancy turklær i butikken, men hva trenger du egentlig? Vi guider deg gjennom trelagsprinsippet og styrer deg unna de verste fellene slik at du får turklær du blir fornøyd med.

Dette må du vite om trelagsprinsippet

Det er mye fancy turklær i butikken, men hva trenger du egentlig? Vi guider deg gjennom trelagsprinsippet og styrer deg unna de verste fellene slik at du får turklær du blir fornøyd med.

Se mer fra kategorien:

 

 

 

62458